logo

HUDBA NA SVATBU

… plánujete svatbu, nezapomeňte na hudbu, která podtrhuje atmosféru celého obřadu …

Živá hudba dodá Vašemu svatebnímu obřadu kouzelnou atmosféru. Krásnými melodiemi za zvuku houslí se svatebčanům nejen rozzáří úsměvy na tvářích, ale možná jim také ukápnou i slzy dojetí.

Máte vybrané pro svatbu netradiční místo? Zahrajeme Vám klidně na louce, u lesa, na zámku, v kostele či na zahradě.

Mezi naše služby patří hudební doprovod k obřadu, před obřadem pro navození atmosféry, případně ke slavnostnímu obědu. Vybrat si můžete ze dvou variant. Nejčastější variantou je duo housle s klavírem. Druhou možností pro menší svatby jsou živé housle za doprovodu reprodukované hudby. Vhodnou variantu Vám ráda pomůžu vybrat během nezávazného telefonátu, kdy Vám také nacením konkrétní nabídku.

Nejčastěji dojíždíme k obřadům v Moravskoslezském kraji. Dle domluvy můžeme přijet i dále např. do Olomouckého či Zlínského kraje. Na místě potřebujeme zajistit přípojku na elektřinu a 2 židličky bez bočních opěradel. (V místech, kde není elektřina si za příplatek můžeme přivézt vlastní zdroj, dle domluvy i židličky). V případě deště nezapomeňte na přístřešek pro hudbu, pokud nemáte v záloze variantu ve vnitřních prostorech.

Vybírat můžete z klasických a filmových melodií nebo taky z popových písní. Ke snadnějšímu výběru Vám zašlu na email seznam nejhranějších svatebních písní. Vámi vybrané skladby pak uslyšíte v naší úpravě společně s klavíristkou nebo ve variantě housle s podkladem.

Pro odpolední či večerní program můžu pro hosty navíc připravit houslovou show ve stylu pop-rockových coverů zahraných na housle s podkresem.

Ráda se s Vámi spojím telefonicky, případně si domluvíme i osobní schůzku a společně přizpůsobíme hudbu k Vašemu jedinečnému svatebnímu obřadu.

Díky nové spolupráci mám pro Vás tipy a slevový kód na svatební oznámení od značky PŘÍBĚH NA KOUSKU PAPÍRU.